środa, 21 grudnia 2011

Początek Kumpello

Zabawne, bo koniec Rożnicy Wieku zbiega się z początkiem mojej obecności na kumpello.pl. zachęcił mnie do założenia tam profilu mój były chłopak, który teraz, po rozstaniu się ze swoim facetem zakładał wszędzie profile. Postanowiłem więc zobaczyć co to za serwis i czy warto tam zaistnieć. Miałem niedawne doświadczenia z Różnicą Wieku, a wcześniej ze Stroną Puchatą i innymi niszowymi portalami, a poza tym mam profile na 4 sensownych portalach - więc mogłem porównać Kumpello do tych lepszych i gorszych :-)

Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne - portal jest elegancki i funkcjonalny. Nie mam do niego żadnych uwag, a moim zdaniem jest lepiej opracowany nawet od zagranicznego, bardziej ambitnego społecznościowo Netloga. Założyłem więc tam profil i zacząłem przeglądać inne profile - i doznałem szoku. Nigdy jeszcze nie spotkałem tylu sympatycznych chłopaków na jakimkolwiek portalu. W ogóle, bardzo pozytywne jest to, że większość profili ma zdjęcia - w przeciwieństwie do Fellow. A poza tym - to są prawie same bardzo sympatyczne z wyglądu osoby. Aż boli świadomość, że - co jak najbardziej naturalne - nie jestem w obszarze zainteresowania 99% z nich ;-)

Ale wolę równać do lepszego portalu niż do smutaśnego Fellow. A swoje szanse, w tym środowisku, oceniam realistycznie jako minimalne. Nie ma w tym nic dziwnego, takie są po prostu szanse szukającego związku - znalezienie obustronnie odpowiedniej osoby jest bardzo trudne. I tak naprawdę wiek czy wygląd nie do końca tu pomagają - bo związki rozwalają się nie na wieku czy wyglądzie, ale niedobraniu charakterów. Dlatego traktuję Kumpello jako optymistyczny sygnał - że są portale, na których ludzie nie wstydzą się pokazać twarzy. I są tam ludzie bardzo sympatyczni. I jest zawsze nadzieja trafienia na właściwą osobę. Bo jak widzę po profilach na Kumpello, szansa, że musiałbym odmówić komuś tam poznanemu, ze względu na jego wygląd - jest na szczęście minimalna ;-) Niestety, w drugą stronę to nie działa już tak łatwo ;-)))

A zatem, dopatrujmy się zawsze pozytywnych stron w każdej sytuacji :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz