wtorek, 9 lipca 2013

Dominujący

I miałem na czacie rozmowę z potencjalnym klientem, lat 49 o nicku - wielce mówiącym - Dominujący. Faktycznie, pan zdominował rozmowę. Najpierw opisałem mu jakiego rodzaju masaże robię i zaznaczyłem że nie robię seksu. Potem pan Dominujący zapytał czy obciągam. Powiedziałem że nie. Pan upewnił się czy umiem obciągać. Zaiste troskliwy. Umiem ale nie obciągam klientom. Wydawało się, że zamknie okno, ale fun miał dopiero nastąpić...

Potem zapytał mnie co robię jak klientowi stoi. Powodzianinem że nie podnieca mnie to, bo sam masaż jest na tyle wyczerpujący i wymagający skupienia że nie mam czasu na oglądanie penisów i podniecanie się, tak jak kierowca auta nie ma czasu na podziwianie mijanych krajobrazów. Więc pan Dominujący zapytał czy się depiluję. Napisałem że od czasu do czasu. On zapytał czy do końca. Zignorowałem te pytanie, bo jak można się depilować do połowy, albo do na przykład 23% - tak jak stawka VAT :-)

Na koniec zapytał mnie jak jestem ubrany. Już mi było dosyć tej rozmowy, w czasie której kto wie czy nie walił konia, więc przeprosiłem go i wyjaśniłem że robię masaże i podałem mu warunki oraz zaprosiłem do kontaktu gdyby chciał się umówić. I pan Dominujący zamknął okno. Albo bajkopisarz albo szukający seksu. 

A nick nic nie mówi - każdy może mieć dowolny nick przecież...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz